Nikola-Tesla.jpg

Každý miluje konspirační teorie, nesmí se to však přehánět. To, co bylo nedávno objeveno v archivech FBI však překračuje všechny meze toho, co jsou konspirátoři schopni vymyslet.

Podle tohoto dokumentu byl Nikola Tesla ve skutečnosti Venušan. "Na Zemi byl zanechán jako batole v roce 1856 a byl ponechán v péči manželů Teslových v odlehlé horské oblasti, kde se dnes nachází Jugoslávie."

Pocházel Nikola Tesla z Venuše? Šílená teorie o které se zmiňují archivy FBI.

Pocházel Nikola Tesla z Venuše? Šílená teorie o které se zmiňují archivy FBI. [FBI Records]

Dokument, který byl nedávno objeven v archivech FBI, zmiňuje i řadu dalších zajímavých věcí. Popisuje například zařízení, s jehož pomocí je možné komunikovat s mimozemskými loděmi a tvrdí, že toto zařízení bylo okolo roku 1950 postaveno.

Také se zmiňuje o jiném zařízení, které údajně dokáže plně regenerovat lidské tělo. I toto zařízení bylo údajně sestaveno a dostalo název Integratron. Na jeho vývoji se podílel už sám Nikola Tesla, který údajně část tohoto zařízení sestavil a zkoumal jeho účinky.

V neposlední řadě pak dokument zmiňuje i plánované operace létajících talířů, které byly plánovány nad celým územím Spojených států amerických.

Celý dokument, který si můžete stáhnout v oficiálním archivu FBI stojí za přečtení. Jen málo materiálů obsahuje tolik bláznivých informací na jednom jediném místě a v několika málo stranách. Jak se zdá, i FBI má slabost pro sběr všelijakých konspiračních teorií, ať už jsou sebevíc šílené.