Pravda tam někde venku zjevně je. Podle prohlášení bývalého inženýra letectva Spojených států, který zde pracoval 39 let, ukrývá tajná základna v Ohiu pozůstatky mimozemšťanů, kteří havarovali v roce 1947 poblíž Roswellu. Bývalý zaměstnanec letectva však zároveň varuje, že základna je také domovem živých mimozemšťanů.

Jak se zdá, na světě je více základen pracujících s údajnými mimozemskými technologiemi, než jsme si mysleli.

Inženýr letectva Spojených států Amerických v důchodu, Raymond Szymanksi, tvrdí, že Ohio je domovem tajné základny letectva, která ukrývá věci jež si neumíme ani představit.

Základna Wright-Patterson Air Force Base, oblast B, budova 4.

Základna Wright-Patterson Air Force Base, oblast B, budova 4. [Library of Congress]

Podle Szymanksi byli mimozemšťané z nehody u Roswellu v roce 1947 přepraveni na základnu Wright-Patterson Air Force Base (WPAFB) v Daytonu v Ohiu k ohledání a výslechu.

Od té doby zůstali na základně ve vazbě.

Podle Szymankszského tvrzení měl v době, kdy pracoval na základně "učitele", který mu popsal tunely, které ukrývaly živé i mrtvé mimozemšťany v tajných částech základny. Základna skrývá mnohá tajemství, a čím hlouběji se do nich noříte, tím citlivější věci najdete.

V rozhovoru pro Sun Szymanski uvedl, že jeho "učitel" k němu jednoho dne přišel se slovy "Už jsi slyšel o našich mimozemšťanech?".

Mimozemšťané a jejich UFO a všechna jejich technologie byly převezeny do této tajné základny po havárii v Roswellu. Pokud se ukáže, že je toto tvrzení pravdivé, znamenalo by to nejen to, že vláda Spojených států disponuje vyspělou mimozemskou technologií, ale že havárie v Roswellu nebyla vymyšlený podfuk nebo nehoda meteorologického balónu, ale že zde v roce 1947 havaroval skutečný létající talíř.

Bývalý inženýr také ukázal údajný dopis od jeho "učitele" Ala, kde je zmiňováno slovo "létající"...

Bývalý inženýr také ukázal údajný dopis od jeho "učitele" Ala, kde je zmiňováno slovo "létající"... [The Sun]

"Byl jsem přidělen jako řídící pracovník laboratoře avioniky, kde jsem pracoval se svým mentorem Alem, průmyslovým inženýrem s titulem MBA. Během mého prvního týdne mi Al dal některé naprosto nečekané a také nechtěné rady."

Bývalý inženýr dále tvrdí, že na základně byly instalovány špičkové přístroje zajišťující perfektní kontrolu klimatu a hluboko pod zemí byly umístěny kryogenní komory, které uchovávají trosky, mimozemskou technologii, zbraně a dokonce i těla mimozemšťanů.

"Říkal, že v roce 1947 se stala v Roswellu havárie, po které sem přivezli stroje a mimozemšťany k prozkoumání, a že to vše uchovávají v tajných tunelech pod základnou."

"Když jsem se ho ptal, jak k těmto tajemstvím přišel, odpověděl že to ví každý, kdo na základně pracuje."

"Byl jsem ohromen. Já, mladičký sotva dostudovaný inženýr, první týden v první práci a hned jsem byl zasvěcen do malé skupinky asi 10 000 lidí, kterým bylo svěřeno největší tajemství jaké jsem si dokázal představit - že máme v tajných tunelech pod základnou mimozemšťany a jejich loď."

Poté, co se Szymanski dozvěděl tyto informace, začal pátrat hlouběji a zjistil, že Skupina pro studium cizích technologií (Foreign Technology Division - FTD) na základně pracovala na projektu Modrá kniha (Blue Book), oficiálním vyšetřováním fenoménu UFO kterým se letectvo spojených států zabývalo mezi lety 1952 a 1969.

Projekt modrá kniha byl jeden ze série systematických zkoumání neidentifikovatelných létajících objektů (UFO), které provádělo letectvo spojených států.

"Po další desetiletí jsme vedli ještě tucty, ne li stovky podobných konverzací týkajících se tohoto tématu." uvedl Szymanski.

O svých zjištěních také napsal knihu, nazvanou 50 odstínů šediváků (50 Shades of Greys).