ancient-astronauts-India.jpg

Několik jeskynních maleb nalezených v jeskyni Chhattisgarh v Indii dalo vzniknout nespočtu konspiračních teorií souvisejících s mimozemšťany. Ačkoliv mnozí zůstávají skeptičtí ohledně toho, že jsou tyto malby důkazem mimozemského kontaktu, místní obyvatelé, a dokonce i vědci, kteří malby zkoumali, říkají, že tato možnost je velice pravděpodobná.

Malby zobrazují scény, které se odehrály před více než 10 000 lety, v nichž vystupuje podivných bytostí a objekt připomínající UFO, který jako by sestoupil z nebe. Malba také zachycuje několik "koulí", které vědci nebyli schopni identifikovat.

Chhattisgarh-Aliens.jpg

Tato malba je doslova jako z jiného světa.

Místní archeologické oddělení dokonce požádalo ISRO (indická vesmírná agentura), aby pomohla s rozluštěním toho, co tato malba představuje.

Mohl by to být konečně přesvědčivý důkaz podporující teorii o dávných astronautech? Teorii která tvrdí, že před desítkami tisíc let navštívily Zemi inteligentní bytosti z jiného světa?

Podle archeologa JR Bhagata, který malby zkoumal, není pochyb o tom, že tyto kresby zachycují opravdu návštěvu mimozemských bytostí.

Archeologové věří, je je to důkaz zapomenuté historie, který přežil pouze díky tomu, že byl vepsán do kamene.

Aby toho nebylo málo, kromě podivných bytostí také malba zobrazuje obrázky zvířat jako jsou klokani a žirafy, které tehdejší obyvatelé rozhodně neměli znát, a stvoření podobná rybám.

Chhattisgarh-Alien-paintings.jpg

"Naše nálezy naznačují, že lidé v prehistorických dobách viděli, nebo si alespoň představovali, bytosti z jiných planet, což stále vyvolává mezi lidmi a výzkumníky zvědavost. Rozhodně je potřeba další, intenzivní výzkum. V jeskyni Chhattisgarh momentálně neprobíhá žádný výzkum, který by mohl tamní malby zcela objasnit. Víme nicméně, že použité barvy jsou na přírodní bázi a takového složení, aby časem nevybledly. Podivné zobrazené postavy zdá se drží předměty podobné zbraním a nejsou zpodobněny se žádnými jasnými detaily. Chybí jim například nos a ústa a na několika kresbách jsou dokonce zobrazeny v oblecích, podobných skafandrům. Rozhodně však nemůžeme odmítnout možnost, že jde pouze o výplod představivosti našich dávných předků." uvedl archeolog JR Bhagat.

Nicméně například deník Times of India se zdá se nepouští do spekulací a na pole konspiračních teorií, ale přímo uvádí, že jde o přesvědčivý důkaz dávného mimozemského kontaktu.

Chhattisgarh-ufo.jpg

V článku se doslova píše, že "Mezi místními lidmi koluje spousta pověstí o těchto malbách. Někteří je uctívají, jiní vyprávějí příběhy které slyšeli od svých předků o 'lidu rohela' - malých bytostech, které se snesly z nebe v kulatých létajících strojích a z každé vesnice odvedli jednu nebo dvě osoby, které se už nikdy nevrátily."

Chhattisgarh-mystery-beings.jpg

Co však tyto pověsti činí nesmírně zajímavými je fakt, že je společně s podobnými malbami najdeme po celém světě. Jako kdyby všechny dávné kultury viděly stejný výjev, bytosti snášející se z nebe v kulatých létajících strojích, odvádějící vždy několik obyvatel kteří se již nikdy nevrátili. Bylo by vcelku pochopitelné, že pokud by pradávné kultury takovýto výjev opravdu viděly, považovaly by za nezbytné jej uchovat a "zapsat" zprávu o něm do kamene pro ty, kdo přijdou po nich...

Tato jeskynní malba se nachází v Kimberly v Austrálii. Dávní obyvatelé ji namalovali zhruba před 5 000 lety.

Tato jeskynní malba se nachází v Kimberly v Austrálii. Dávní obyvatelé ji namalovali zhruba před 5 000 lety.

Tyto malby se nacházejí v jeskyni v Utahu ve Spojených státech Amerických v kaňonu Barrier.

Tyto malby se nacházejí v jeskyni v Utahu ve Spojených státech Amerických v kaňonu Barrier.

Tato malba se nachází v národním parku Nourlangie v Austrálii.

Tato malba se nachází v národním parku Nourlangie v Austrálii.