Alien-stones.jpg

Skupina průzkumníků objevila v jeskyni v Mexiku předměty, které prezentují jako důkaz mimozemského kontaktu na Zemi.

Skupina nedávno navštívila detailně prozkoumala soustavu jeskyní na přesně neurčeném místě v Mexiku. Jedna skupina těchto jeskyní se nachází mezi městy Veracruz a Puebla.

Ve dvou jeskyním učinili průzkumníci nečekaný objev, včetně několika kamenů, na kterých jsou vyryty výjevy týkající se mimozemšťanů.

V dalších jeskyni pak průzkumníci našli množství zlatých předmětů.

Na povrchu kamenů jsou vyryty obrazy, které jsou interpretovány jako "mimozemské lodě" a "humanoidní bytosti". Jeden z kamenů, který byl v minulosti roztříštěn na několik kusů, údajně zobrazuje horní část vesmírné lodi spolu s bytostí, která podlě některých názor není z tohoto světa.

Další obraz údajně zachycuje mimozemskou bytost stojící vedle dávného vládce předhispánské kultury přijímajícího kukuřičný klas, spolu s několika dalšími symboly, které zatím nebyly rozluštěny. Tyto kameny byly pojmenovány "kameny prvního shledání".

Jsou tyto artefakty promyšlený podvod? Pokud ne, pak jsme objevili jeden z nejpádnějších důkazů mimozemského kontaktu v historii.

Jsou tyto artefakty promyšlený podvod? Pokud ne, pak jsme objevili jeden z nejpádnějších důkazů mimozemského kontaktu v historii. [YouTube]

Místní legendy údajně hovoří o tajemné "lodi", která zůstává už odnepaměti ukryta v horách nedaleko jeskyní.

To byl hlavní důvod, proč se vůbec skupina do pátrání před několika měsíci pustila.

Jejich hledání přineslo naprosto nečekané výsledky. Narazili na něco, o čem věří, že je nevyvratitelný důkaz toho, že mimozemské bytosti před tisíciletími navštívily Zemi a byly v přímém kontaktu s dávnými kulturami obývajícími území dnešního Mexika.

alien-stone-in-mexico.jpg

Co tento nález naznačuje, nebo jaké budou jeho důsledky, zatím zůstává nejasné.

Jose Aguayo vysvětlil, proč INAH (Národní institut pro archeologii a historii) nemůže o objevu informovat, protože tento objev nepovažuje za archeologický objev. Artefakty totiž zobrazují věci, které přímo protiřečí obecně přijímaným teoriím a ukazují, že všechno, co o naší historii víme, je možná špatně.

"Pokud by se Národní institut pro archeologii a historii rozhodl tyto artefakty prozkoumat, mělo by to vážné důsledky, protože INAH, oficiální vládní agentura, by v podstatě akceptovala jeden z nejvíce popíraných faktů - existenci bytostí z jiných světů, které přímo ovlivnily dávné kultury po celé zemi."

Hallan en una cueva de México pruebas concretas del contacto entre los Mayas y los extraterrestres [YouTube]