Alien-UFO-laser.jpg

Podle lovců UFO disponuje americká vláda programem podobným Hvězdným válkám, který umožňuje armádě chránit naši planetu a dokonce i Mezinárodní vesmírnou stanici před před mimozemskými loděmi.

Aby se této záhadě dostal na kloub, nejmenovaný lovec UFO kontaktovat MUFON a poslal případ s číslem #75604 který popisuje událost, jíž si všiml.

Události si všiml, když sledoval živý přenos NASA zaznamenávaný kamerami na palubě ISS na oběžné dráze Země.

Spatřil podivnou kouli obíhající naši planetu chvíli poté, co začala odlétávat od Země do vesmíru. UFO zdá se zrychlovalo a chvíli poté, zo zmizelo z obrazu se objevil podivný "laserový" paprsek, který jako by vycházel z atmosféry Země směrem k odlétajícímu objektu.

Podle lovců UFO existuje tajný vojenský program, který používá laserové zbraně k obraně Země proti mimozemským invazím.

Podle lovců UFO existuje tajný vojenský program, který používá laserové zbraně k obraně Země proti mimozemským invazím. [Shutterstock]

poté, co UFO zmizí ze záběru kamer z ISS, jasný paprsek světla vystřeli od zemského povrchu směrem k "prchajícímu" objektu.

Podle lovce UFO zaznamenalo toto "nebezpečí" včas a dokázalo "energetickému paprsku", který byl pravděpodobně vystřelen z přísně tajné vojenská základny na Zemi, uniknout. V každém případě se podle lovce UFO zdá, že "někdo mimozemskou loď zaměřil a vystřelil na ni záměrně, ve snaze sestřelit ji z oblohy".

Ve zprávě, kterou obdržel MUFON, lovec UFO uvádí, že vzhledem ke vzdálenosti mezi Mezinárodní vesmírnou stanicí a objektem muselo být UFO opravdu velké.

"Doufám, že někdo s technickými znalostmi bude schopen najít místo, ze kterého paprsek vystřelil, podle času kdy byla událost zprozorována zaznamenaném v levém dolním rohu snímků videa." napsal lovec UFO ve své zprávě.

Paprsek světla střílející na unikající UFO. [YouTube]

Video rozproudilo žhavé debaty o tom, co je v něm vlastně zaznamenáno. Mnozí takže poukázali na to, že narozdíl od jiných případů v tomto případě NASA živý přenos nepřerušila, což je velice překvapivé.

Ale ne všichni lovci UFO si myslí totéž. Scott Warring, muž, který stojí za UFO Sightings Daily, nevěří, že se díváme na vypálení ze zbraně a únik UFO.

Warring věří, že objekt sice bylo UFO, ale světlo které bylo vidět a jako by pocházelo ze Země byla spíše červí díra, tunel otevřený vesmírnou lodí umožňující cestování nadsvětelnou rychlostí na velké vzdálenosti.

"Mohla by to být červí díra, tunel otevřený pro to, aby někoho nebo něco přenesl na obrovskou vzdálenost."

"Nic s čím bychom si měli dělat starosti, jen mimozemšťané cestující časoprostorem." dodal Warring.

Takovýchto videí je ale k dispozici víc, a lovci UFO jsou přesvědčeni, že se díváme na mimozemské lodě, na které je stříleno.

NASA minula UFO při výstřelu z energetické zbraně. [YouTube]

Mnozí ale s Warringovou interpretací nesouhlasí a poukazují na to, že je pravděpodobnější, že se díváme na důkazy existence tajného vojenského vesmírného programu.

A mnoho lidí tomu věří.

Přece jen se už v posledních několika letech objevila spousta lidí, kteří vynesli tajné informace o tom, že světové vlády disponují technologiemi které nebyly nikdy veřejnosti odhaleny a dokonce i tajnými vesmírnými loděmi.

Také je tu poznámka od amerického senátora Daniela K. Inouyeho, který řekl: "Existuje stánová vláda, se svým vlastním letectvem, svým vlastním námořnictvem, svým vlastním financováním a schopností sledovat vlastní zájmy, osvobozené od všech šeků a peněz a osvobozené i od samotného zákona."

A pak je zde proslulý "hacker" Gary McKinnon, který byl obviněn z největšího hacku v historii Spojených států amerických, kdy se naboural do přísně tajných vládních systémů armády, námořnictva, letectva a NASA.

"Když jsem prohledával získané dokumenty, narazil jsem na tabulku označenou Mimozemští důstojníci." uvedl McKinnon.

"Obsahovala hodnosti a dokonce i jména. Byly v ní záložky obsahující přesuny materiálu mezi loděmi. Musejí tedy mít lodě operující ve vesmíru, a musejí to být americké lodě - jejich jména začínala písmeny U.S.S." dodal McKinnon.