Mnozí souhlasí, že nastal čas, aby se svět jednou provždy dozvěděl pravdu o existenci úchvatných pyramid na povrchu Měsíce. Konspirační teoretikové se jednohlasně shodují, že už příliš dlouho světové vesmírné agentury a vlády zamlčují pravdu o stavbách na Měsíci. Naštěstí však skupina inženýrů z NASA publikovala sérii snímků, které odhalují šokující pravdu o údajných stavbách na vrchu našeho nejbližšího vesmírného souseda.

"Přečtěte si knihy, poslechněte si lidové zkazky a tradice, začněte chápat co se děje a nebudete mít pochyb o tom, že jsme byli navštíveni... Vesmír ve kterém žijeme je mnohem zázračnější, úžasnější, komplexnější a dalekosáhlejší než jsme v současnosti vůbec schopni pochopit... [Lidstvo bylo dlouho zvědavo,] zda jsme sami ve vesmíru. [Až] nyní, v dnešní době, máme důkazy. Ne, nejsme sami."

doktor Edgar Mitchell, ScD., bývalý astronaut a 6. člověk, který kráčel po Měsíci

Ačkoliv je Měsíc obestřen mnoha záhadami, existuje také mnoho upravených snímků, které nejsou nic víc, než podvod.

Ačkoliv je Měsíc obestřen mnoha záhadami, existuje také mnoho upravených snímků, které nejsou nic víc, než podvod.

Lovci UFO a konspirační teoretikové - ti, kteří jsou přesvědčeni, že nám zamlčují celou pravdu o tom, co se skutečně děje na Měsíci - tvrdí, že vláda Spojených států amerických nakládá s těmito informacemi s nejvyšším utajením, až takovým, kdy stronomové, astronauti a další pracovníci NASA musejí složit přísahu mlčenlivosti.

I přes to však mnozí promluvili o tom, co se na Měsíci skutečně děje.

Asi nejslavnějším "vynašečem tajných informací" je doktor John Brandenburg, vědec s titulem v oboru aplikované plazmové fyziky a muž, který pracoval jako konzultant pro Morningstar Applied Physics LLC a na částečný úvazek byl lektorem astronomie, fyziky a matematiky na Madison College.

Co ho však činí tak zvláštním? A z pohledu mnohých i důvěryhodným?

Doktor Brandenburg se výrazně podílel na misi NASA Clementine zacílené na Měsíc, což byla spolupráce mezi Ballistic Missile Defense Organization a NASA. Jdnalo se o průlomovou misi, protože prokázala přítomnost vody na Měsíci.

Doktor Brandenburg však tvrdí, že při této misi bylo objeveno mnohem víc, než jen voda.

Tento snímek údajně dokazuje, že je na Měsíci pyramida.

Tento snímek údajně dokazuje, že je na Měsíci pyramida. [NASA]

"Byla to (mise Clementine) fotodokumentační mise v podstatě zaměřená na to, abychom zjistili, zda někdo staví na Měsíci základny o kterých nevíme. Byly rozšiřovány?"

"Ze všech snímků, které jsem viděl a které ukazují možné stavby, byl nejpůsobivější snímek míli široké obdélníkové stavby. Vypadal neomylně uměle, tohle na tom snímku být nemělo. Jako někdo, jehož práce byla snažit se najít hrozby, jsem se na tyto stavby díval s velkou nervozitou, protože nebyly naše - nebyl způsob, jak bychom mohli něco takového postavit. Znamenalo to, že tam byl někdo jiný."

Podle doktora Brandenburga jsme dokonce získali snímky přímo z Měsíce, a tyto snímky byly analyzovány celým "elitním oddělením s nejvyšším stupněm prověření". "S nikým se nestýkali a prostě dělali svoji práci, a nám bylo řečeno abychom s nimi nenavazovali kontakt..."

Kromě doktora Brandenburga přišli i jiný s extrémně kontroverzními informacemi o údajných stavbách na Měsíci.

První, kdo něco takového tvrdil, byl doktor Ken Johnston, bývalý ředitel oddělení NASA pro fotografickou evidenci, který uvedl, že během jeho působení dokázala agentura získat originální fotografie nesčetných ruin, a dokonce pyramid, na povrchu Měsíce.

Pyramid na Měsíci - zástěrka pro program Apollo [YouTube]

Johnston navíc odhalil, jak jsou informace o důležitých vědeckých objevech manipulovány a musejí projít sítem filtrů různých úrovní, kde podléhají schválení různých vůdců před tím, než jsou publikovány podle příkazů vyplývajících z jejich setkání.

NASA popřela jakoukoliv spojitost s Kenem Johnstonem.

Je to jen kopec, nebo je to pyramida?

Je to jen kopec, nebo je to pyramida?

Na první pohled to vypadá poměrně nenápadně...

Na první pohled to vypadá poměrně nenápadně...

Ale pokud fotografii zvýrazníme, uvidíme šokující detaily.

Ale pokud fotografii zvýrazníme, uvidíme šokující detaily.

Na fotografii zobrazené výše je originální snímek údajné stavby. Tato fotografie se nachází v archivu NASA pod číslem AS11-38-5564. Pevnost nacházející se uvnitř kráteru je snadno rozlišitelná i bez zvýrazňování nebo vylepšování kvality snímku. Ačkoliv snímek je částečně zbarven aby vynikly detaily, je velice těžké si představit, že tento objekt je přirozenou formací.

Jsou to právě snímky jako je tento, které zahalují Měsíc tajemství a naznačují, že ne vše, co NASA za posledních 50 let zjistila nám bylo sděleno. Právě tyto snímky nás pak nutí se ptát "Tak dobře NASA, co tam nahoře tedy je?"