antarctica-ufo.jpg

Je neuvěřitelné, co můžete najít, když prohledáváte odtajněné dokumenty CIA a FBI.

Myšlenka UFO a mimozemského života byla ještě před několika desítkami let zesměšňována a nebyla považována za nic víc, než výplod představivosti.

Ačkoliv už tehdy byly přesvědčivé důkazy, že minimálně fenomén UFO je skutečný, lidé pravděpodobně o toto téma nejevili takový zájem, jako dnes.

Nicméně to je možná i proto, že v dnešní době se nalezené důkazy mohou šířit rychlostí blesku a tyto teorie podporují.

V každém případě byly v posledních letech odtajněny stovky tisíc dokumentů, ke kterým může nyní získat přístup každý, kdo má zájem.

Některé z těchto neuvěřitelných dokumentů pocházejí z archivů CIA a FBI a bez pochyb dokazují, že lidé na Zemi spatřili "věci", které nelze nijak vysvětlit.

Tyto dokumenty popisují jak se vojáci, piloti a dokonce i astronauti setkali tváří v tvář s technologií, která jde za hranice všeho, čeho jsou lidé dnes schopni dosáhnout.

iceberg-ufo.jpg

Díky elektronické knihovně, která vzešla z platnosti amerického zákona Freedom of Information Act, jsme schopni prohledávat a zkoumat tisíce dokumentů vztahujících se k UFO a létajícím talířům. Tyto dokumenty jsou volně k dispozici - na oficiálním webu CIA.

Tyto nespočetné dokumenty jsou dále podpořeny tvrzeními bývalých astronautů, vědců a členů vojenského personálu - tedy lidí, kteří měli to štěstí, že byli ve správnou dobu na správném místě a viděli věci, o kterých nám se ani nesnilo.

Kromě těchto dokumentů je také velice zajímavé sledovat, co k těmto fenoménům říkají ti, kteří byli kdysi u moci, nebo byli zapojeni do užšího kruhu velení různých operací.

"Inteligentní bytosti z jiných hvězdných soustav navštěvovaly a stále navštěvují planetu Zemi. Často jsou označováni jako návštěvníci, druzí, hvězdní lidé a podobně... Jsou zde i teď, v tuto chvíli. A nejsou zde náhodou, jejich návštěvy mají svůj účel."

Theodor C. Loder III, Ph.D., emeritní profesor věd o zemi na univerzitě New Hampshire

"Několikrát jsem byl tázán ohledně UFO a veřejně jsem řekl, že si myslím, že to je někdo jiný než lidé, jiná civilizace."

bývalý astronaut a kapitán námořnictva Spojených států Eugene Cernan

Ačkoliv jsou výše uvedená prohlášení určitě zajímavá, jsou to jen prohlášení. Lidé chtějí důkazy, zvlášť pokud se jedná o UFO. Lze brát dokumenty z archivů CIA a FBI jako důkazy? Nebo jde opět jen o prohlášení, sepsaná na papíře a založená do archivu? Těžko říct, ovšem udělejte si názor sami - zde je nejnověji nalezený dokument z archivů CIA. Dokument uvádí:

"ANTARKTICKÉ LÉTAJÍCÍ TALÍŘE - skupina červených, zelených a žlutých létajících talířů byla pozorována jak letí nad ostrovem Deception Island po dobu dvou hodin posádkou argentinských, chilských a britských vojenských základen. Tyto létající talíře byly také spatřeny při přeletu ve formaci nad ostrovy South Orkney Islands, kde rychle kroužily."