Pyramida na Měsíci? Nejspíš ne...

Pyramida na Měsíci? Nejspíš ne...

Názor lovců UFO a konspiračních teoretiků je naprosto jasný - uvedené záběry jasně ukazují stavbu na povrchu Měsíce, která nebyla vytvořena lidmi ani přírodou.

Tento podivně tvarovaný měsíční útvar poprvé spatřil argentinský lovec UFO Marcelo Irazusta, který procházel snímky v Google Moon a hledal na nich věci, které tam jednoduše nepatří. Pravděpodobně netušil, že se mu něco takového skutečně podaří objevit.

Podle jeho slov se tento útvar vypíná do výšky více než 200 metrů nad povrch Měsíce. Video, na kterém je útvar jasně vidět, nahrál na Youtube aby dal i ostatním možnost vyjádřit se ke svému objevu.

Záhadná stavba na povrchu Měsíce. [YouTube]

Video se samozřejmě velice rychle rozšířilo a zase jednou rozdělilo veřejnost na dva tábory. Na jedné straně stojí ti, kdo tvrdí, že jde o další důkaz toho, že NASA ukrývá důkazy o existenci mimozemského života a že se tyto důkazy nacházejí přímo na Měsíci.

Na druhé straně pak stojí skeptici, kteří tvrdí, že tento útvar ve skutečnosti jednoduše neexistuje a je pouze výsledkem chybného zpracování dat z fotografií.

Pokud chcete tento podivný útvar prozkoumat sami, najdete jej na následujících souřadnicích: 20°48'45.54"N 25°59'50.89"W.

Ať už je tento útvar důsledkem čehokoliv, rozhodně vypadá jako něco, co na povrch Měsíce nepatří. Podle mnoha zastánců teorií o mimozemšťanech se jedná o další z řady přesvědčivých důkazů o tom, že na Měsíci jsou věci, které by tam být neměly.

A i když toto video samo o sobě naprosto nic nedokazuje, faktem je, že Měsíc je více než záhadné místo a existují věci na jeho povrchu, které by tam být neměly...