Alien-walking.jpg

Mumifikované pozůstatky byly údajně nalezeny v odlehlém jeskynním systému poblíž planiny Nazca v Peru. Výzkumníci nyní tvrdí, že výsledky testů DNA ukazují, že mumifikované bytosti nejsou lidé.

S touto senzační zprávou přišla skupina vědců, kteří učinili objev považovaný na vůbec nejvýznamější v historii. Nejnovější testy DNA provedené na těchto údajných pozůstatcích "tříprstých mimozemšťanů" ukazují, že se skutečně nejedná o lidi.

Nazca-Alien.jpg

Ufolog a reportér Jaime Maussan učinil toto senzační prohlášení na světovém kongresu ufologie v Montserratu ve Španělsku.

"Byly provedeny testy, které vedly ke neuvěřitelným závěrům. 30 procent DNA těchto mumií je shodných s lidskou DNA, zbývajících 70 procent ne."

Testy prováděla laboratoř BioTecMol, která došla k závěrům, že tato těla nejsou lidská.

"Ve zprávě kterou nám laboratoř zaslala se uvádí, že jsou si jisti že část této DNA je bakteriálního původu. Detailnější analýza pak ukazuje, že ze tří čtvrtin DNA, která není lidská, je 20 procent bakteriálního původu a zbytek se nepodařilo porovnat s žádným známým pozemským druhem." dodal Maussan.

"Celé tstování však stále nebylo dokončeno, zbývá porovnat zhruba 2 000 000 dalších sekvencí DNA."

Během světového kongresu v Montserrat také Jaime Maussan ukázal video, na kterém biolog Ricardo Rangel diskutuje o těchto objevech.

alien-mummy.jpg

"V jednom ze vzorků, které jsme studovali, byla nalezena 19 až 30 procentní shoda s lidskou DNA. Porovnáváme tyto vzorky se zvířaty jako jsou primáti, krokodýli a mořské želvy, abychom zjistili, jestli zde panuje alespoň částečná shoda, nebo jsou tyto genetické informace zcela rozdílné. Zatím jsme nicméně žádnou shodu nenašli. Stále však máme spoustu DNA k prozkoumání, což nám bude trvat dalších 6 měsíců až jeden rok." uvádí Ricardo Rangel ve videu.

Laboratorní testy dále prokázaly, že mumifikované pozůstatky pocházejí z let let 245 až 410 našeho letopočtu.

Nicméně navzdory tomu, že autoři toho objevu dali k dispozici obrovské množství informací, zůstává většina vědců, výzkumníků i veřejnosti k objevu skeptická.

Jaime Maussan je přesvědčen, že věrohodnost informací o tomto objevu je podkopávána nejen vládou, ale i vědci z ministerstva kultury Peru, kteří se už několikrát pokusili označit celý objev na podvrh ve strachu, že pokud by se prokázala jeho pravost, celá historie, jak ji známe, se změní.

Skeptici věří, že tyto pozůstatky jsou lidské a byly záměrně upraveny tak, aby vypadaly "mimozemsky".

Mimozemšťané? [YouTube]

Vědci, kteří tento objev rozporují, tvrdí, že tato těla byla "vytvořena" za pomoci lidských mumifikovaných pozůstatků, nicméně Jaime Maussan poukazuje na to, že tato tvrzení pocházejí od lidí, kteří tato těla ani neviděli.

"Přístup vlády a ministerstva kultury k tomuto objevu je naprosto odmítavý, což je velice znepokojující... skutečnou obětí je v tomto případě pravda." dodal Maussan.