x-files-roswell.jpg

Blíží se konečně odhalení UFO? Opravdu nám o fenoménu UFO všichni lhali? A je zde alespoň mala šance, že vláda Spojených států amerických hromadí v utajovaných budovách v Nevadě materiály pocházející z mimozemských strojů, jejichž složení vědci nedokáží určit?

Od té doby, co Bob Lazar, údajný vědec pracující v Oblasti 51, ujistil veřejnost o tom, že se na tomto místě nacházejí mimozemské létající stroje, z nichž jsou reverzním inženýrstvím získávány nové technologie, badatelé zabývající se fenoménem UFO obviňují vládu Spojených států amerických z toho, že před veřejností utajuje důkazy o tom, že nejsme ve vesmíru sami a že důkazy o mimozemských civilizacích schovává v utajených hangárech a skladištích.

Nyní se, po nedávném uveřejnění informací o tajném programu v hodnotě 22 milionů dolarů, objevují další záhady.

fighter-chasing-ufo.jpg

V prosinci 2017 uveřejnily noviny New York Times, jedny z nejvlivnějších novin na světě, příběh, který odhalil, že ministerstvo obrany Spojených států amerických mezi lety 2007 a 2012 financovalo tajný program v hodnotě 22 milionů dolarů, který zkoumal fenomén UFO.

Z publikovaného textu jasně vyplývá, že:

  • Nespočet vysoce postavených osob ve federální vládě ví, že fenomén UFO je skutečný a mimozemšťané navštívili naši planetu.
  • Vojenští piloti byli schopni zaznamenat setkání s UFO. Tyto nahrávky zachycují létající objekty s vlastnostmi, jakých pomocí naší technologie není možno dosáhnout.
  • Skupina budov v Las Vegas v Nevadě slouží jako sklad vlády Spojených států amerických, kde jsou uchovávány zbytky mimozemské technologie a materiálů, které jsou nějakým způsobem spojené s UFO.

Navzdory faktu, že první dva body byly široce diskutované a pronikly téměř do všech světových médií, třetí, pravděpodobně nejdůležitější body, zůstal téměř bez povšimnutí. To bylo také důvodem, proč jeden z autorů článku publikovaném v New York Times na tento bod opět upozornil v rozhovoru v televizi.

Rozhovor s Ralphem Blumenthalem o tajném programu Pentagonu zkoumajícím UFO. [YouTube]

"Mají ve svém držení, jak jsme už uvedli v článku, několik druhů materiálů pocházejících z těchto objektů [UFO]. Tyto materiály byly studovány našimi vědci abychom se dozvěděli více o jejich úžasných vlastnostech a technologii." říká Ralph Blumenthal v rozhovoru vysílaném ve zprávách MSNBC.

Také uvedl, že ministerstvo obrany "nemá tušení" z čeho jsou ty materiály vyrobeny. "Je to nějaký druh slitiny, který nejsou schopni určit." dodal.

V článku uveřejněném v New York Times je uvedeno, že "Společnost [zapojená do výzkumu ministerstva obrany] upravila některé budovy v Las Vegas pro uskladnění kovových slitin a jiných materiálů, které... byly podle dodavatelů získány z neidentifikovatelného vzdušného fenoménu. Výzkumníci také studovali jedince, kteří tvrdili, že pocítili fyzické účinky ze setkání s těmito fenomény a zkoumali, zda se u nich objevily fyziologické změny. Výzkumníci navíc hovořili o členech vojenského personálu, kteří popsali pozorování podivných létajících strojů."

Ačkoliv máme množství informací o samotném výzkumu amerického ministerstva obrany, stále jsou zde otázky, které zůstávají nezodpovězeny.

A jakém druhu kovové slitiny mluvíme? Co jsou zač ty materiály s exotickými vlastnostmi? V souvislosti s tím není od věci zmínit událost v Rosswellu a co, co Bill junior, syn jednoho z hlavních svědků (Maca Brazela) údajně viděl na místě havárie: fragmenty podivného materiálu, který přes to, že byl tenký jako list, nebylo možné ohnout, přeříznout nebo ohřát a který se po havárii sám vracel do původního tvaru.

To však jen vyvolává další otázky: jsou to ty materiály, které jsou údajně schované ve skladištích v Las Vegas? A je možné, že studium těchto technologií v posledních desetiletích přispělo k rozvoji naší vlastní technologie?