Deep_Antarctic_Expedition.jpg

Na satelitních snímcích z Google Earth je v Antakrtidě jasně patrná podivná oblast, kde se nachází něco, co vypadá jako pozůstatky dávných staveb patřících neznámé ztracené civilizace. Podle některých teoretiků se však nejedná o jen tak nějakou civilizaci, ale o bájnou Atlantidu.

Jak už bývá poslední dobou zvykem, důkazy jsou údajně vidět ve videu, zveřejněném na Youtube kanálu Conspiracy Depot. Video ukazuje několik přímých linek, které jsou podle doprovodného komentáře umělého původu a mohly být nedávno odhaleny díky tání ledu v této oblasti.

Záhadné ruiny v Antarktidě patrné na Google Earth. [YouTube]

"Pozůstatky této stavby sestávají ze tří částí oddělených stejnou vzdáleností, zhruba 7 metry." tvrdí Graham Maple, vlastník YouTube kanálu.

"Vypadá to opravdu starodávně, jako by to bylo vytesáno do samotné skály. Myslím, že je to pozůstatek budovy nebo nějaké stavby. 5ekl bych, že v Antarktidě kdysi vzkvétaly velkolepé civilizace a možná, že Antarktida byla kdysi dokonce domovem legendární Atlantidy." dodal.

"V historii se událo mnoho věcí, na které jsme už zapomněli. Stále jsme se ještě nedostali ani kousek pod povrch možných objevů, které na nás někde venku čekají."

Mohly by být trosky Atlantidy pohřbeny někde po ledem v Antarktidě?

Mohly by být trosky Atlantidy pohřbeny někde po ledem v Antarktidě?

Tyto údajné trosky byly objeveny na severu antarktického poloostrova na následujících souřadnicích: 64°2'40.87"S 59°46'13.97"W

Jedná se tedy o ruiny, které hledáme už celá staletí? Pokud srovnáme Platónův popis Atlantidy s tímto novým objeven, nejspíše ne - popis totiž ani v nejmenším nesedí. Pravděpodobně se tak jedná pouze o další podivnou geologickou formaci, jakých jsme již objevili stovky.