Triangle-UFO.jpg

Dokument zveřejněný na WikiLeaks zdá se potvrzuje to, čemu věří miliony lidí na celém světě už desetiletí: nejsme jediné "inteligentní" formy života ve vesmíru.

WikiLeaks je mezinárodní nezisková organizace, která na svém webu pro veřejnost anonymně publikuje zprávy a uniklé dokumenty s citlivým obsahem, přičemž zachovává anonymitu zdrojů těchto dokumentů.

Wikileaks-Alien-Life-Doc.jpg

Web byl spuštěn v prosinci 2006, nicméně aktivita na něm začal až zhruba o půl roku později.

Od té doby se jeho databáze rozrostla na více než 1,2 milionu dokumentů.

Tvůrcem webu je Julian Assange a web v současné době spravuje The Sunshine Press.

NASA omylem uveřejnila jedno z nejlepších pozorování UFO všech dob. [YouTube]

Tento web je doslova pokladnicí tajných nebo nějakým způsobem citlivých informací a tak není překvapením, že mezi zveřejněnými dokumenty najdeme i takové, které přímo hovoří o mimozemském životě.

Dokument s titulkem "Starosta se setkal s vyslancem, potvrdil existenci mimozemského života" zdá se potvrzuje to, v co mnoho lidí věří už celá desetiletí - na jiných planetách ve vesmíru existuje život.

Odtajněný dokument na WikiLeaks.

Odtajněný dokument na WikiLeaks. [WikiLeaks]

Dokument je datován do ledna 2010 a podle WikiLeaks byl původně označen jako "důvěrný".

V dokumentu je uvedeno následující:

"DŮVOD: 1.4 (b), (d)"

"(C) Souhrn: Na nadcházejícím setkání uvedl starosta Dušanbe Mahmadsaid Ubaidulloev že nadcházející volby budou svobodné a férové, že příspěvky na přehradu Roghun byly dobrovolné a že ztráty, které utrpěla armáda Spojených států amerických v Afghanistánu zasáhly Tádžiky jako by se jednalo o jejich vlastní vojáky. Ubaidulloev dále požádal o pomoc při přijímání Tádžických studentů na Harvard, ale v podstatě zamítl pomoc při nalezení nového místa pro americké zaměstnance v Dušanbe. Naznačil existenci života na jiných planetách když trval na tom, že bychom se měli zaměřit na řešení našich problému na Zemi. Konec shrnutí."

"AFGHÁNISTÁN"

"(SBU) 13. ledna si velvyslanec zavolal starostu Dušanbe a předsedu senátu parlamentu Mahmadsaida Ubaidulloeva do své poslanecké kanceláře. Starosta začal setkání zdlouhavou diskusí o Afghánistánu, přičemž poděkoval Spojeným státům americkým za jejich přispění a oběti a prohlásil, že zdejší aktivity spojených států jsou velmi důležité 'zvláště teď na začátku třetího tisíciletí'. Ubaidulloev věřil, že hlavním úkole, je vybudovat národní identitu mezi etnicky nesourodými skupinami a řekl, že Spojené státy americké jsou toho příkladem. Poznamenal, že 'válka je velice nebezpečná' a prohlásil, že 'víme, že existuje život na jiných planetách, ale nejprve musíme zajistit mír tady'."