Ne, opravdu se nejedná o vtip ani o kus scénáře příštího filmu Jamese Camerona, i když použít by tenhle příběh mohl. Odtajněný dokument skutečně existuje a můžete si ho přečíst na webu CIA.

Hodně podivná zpráva...

Hodně podivná zpráva... [CIA]

Podle dokumentu nalezeného v archivech CIA sestřelili Ruští vojáci neidentifikovatelný létající objekt. Poté, co tento objekt havaroval, začala jeho posádka - mimozemského původu - bojovat s vojáky, což nakonec vedlo k jejich proměně v kámen.

Tato zpráva popisuje, jak bylo 23 Ruských vojáků "zabito" až pěti mimozemskými bytostmi poté, co vojáci sestřelili jejich loď.

Odtajněný dokument, nyní volně přístupný na oficiálním webu CIA, je ve skutečnosti překladem článku vydaného v Ukrajinských novinách, který incident popisoval.

Článek v novinách je souhrnem 250ti stránkového spisu KGB týkajícího se tohoto údajného střetnutí, který zahrnuje i fotografie a podepsaná svědectví.

UFO se objevilo během rutinního vojenského cvičení na Sibiři. Loď byla vojáky sestřelena raketou země-vzduch.

Odtajněná zpráva doslova říká, že: "po havárii lodě se z ní vynořilo pět humanoidů malé postavy s velými hlavami a velkýma černýma očima".

Věří se, že dva vojáci útok přežili.

Ať to zní jakkoliv podivně, zpráva uvádí že poté, co bylo UFO sestřeleno, vynořilo se z něj pět mimozemských bytostí. Tyto bytosti se poté spojily do tvaru, který je popisován jako obrovská koule světla, která nakonec explodovala, přičemž proměnila 23 Ruských vojáků v kámen.

V dokumentu se píše: "Zpráva KGB uvádí, že pozůstatky zkamenělých vojáků byly převezeny na tajnou výzkumnou základnu nedaleko Moskvy."

"Odborníci jsou toho názoru, že zdroj energie použitý mimozemskými bytostmi a neznámý pozemšťanům okamžitě změnil buněčnou strukturu živé hmoty vojáků, přičemž ji proměnil na sloučeninu jejíž struktura je podobná vápenci."

Na konci zprávy napsal agent CIA: "Pokud tento svazek KGB odpovídá realitě, jde o extrémně znepokojující případ."

"Mimozemšťané zjevně disponují zbraněmi a technologií, která překonává jakékoliv naše představy."

A ačkoliv je kolem zprávy nespočet nejasností a spekulací, asi největší záhadou je, proč vůbec CIA uchovává ve svých archivech překlad článku z Ukrajinských novin.

Navíc se zdá, že tento dokument, ačkoliv je dostupný na webu CIA, se už dříve objevil v odtajněných spisech KGB.

Podobné zprávy navíc nejsou ojedinělé. Už před časem muž jménem Philip Schneider, který pracoval jako demoliční inženýr pro Americkou vládu s prověřením pro vysoce utajované informace, popsal, jak byl v roce 1979, při stavbě tajné podzemní základny v novém Mexiku, svědkem strašlivé bitvy mezi mimozemšťany a lidmi, která si vyžádala 6 mrtvých vojáků a nespočet mimozemšťanů bojujících v podzemí o život.