Vchod do tajemné hrobky, kde byly nalezeny údajné mumie mimozemšťanů

Vchod do tajemné hrobky, kde byly nalezeny údajné mumie mimozemšťanů [Gaia.com]

Objevitelé věří, že záhadné mumifikované "mimozemské" ostatky jsou zhruba 1 700 let staré. Mumie měří na výšku okolo 170 cm a zajímavým znakem je, že všechna těla mají na rukou a nohou pouze tři prsty a extrémně protáhlé lebky.

A přes to, že na světovém kongresu o studiu mumií byl tento objev označen jako "nezodpovědná organizovaná dezinformační kampaň", skupina "odborníků" stojících za tímto objevem je přesvědčena že učinili jeden z nejvýznamnějších objevů 21 století.

Také není bez zajímavosti, že nedaleko této hrobky byla objevena sada petroglyfů zobrazujících podivné tříprsté bytosti.

Petroglyfy zobrazující tříprsté bytosti

Petroglyfy zobrazující tříprsté bytosti [Gaia.com]

Celý objev je od začátku sledován serverem Gaia.com, který uvádí že v odlehlé hrobce nedaleko planiny Nazca v Peru bylo nalezeno až pět mumifikovaných mimozemských těl. Na podporu tohoto tvrzení byly zveřejněny fotografie a video z vnitřku hrobky.

Video také odhalilo identitu muže který na hrobku narazil při průzkumu oblasti. Marion, jak se muž jmenuje, tvrdí že hrobku objevil v odlehlé a zatím utajované oblasti Peru.

Už od chvíle kdy výzkumníci zveřejnili svůj objev, byli tvrdě kritizováni vědci a především archeology kteří odmítají přijmout myšlenku možného objevu "mimozemských mumií" v Peru. Množství expertu považuje tento objev za předem připravené divadlo, což však žádný ze skeptiků zatím nebyl schopen prokázat.

Server Gaia.com nicméně stále neodhalil polohu hrobky, ani její případný další obsah.

Zveřejněné video pouze naznačuje, že muž jménem Mario jehož příjmení neznáme, učinil "objev který změní svět".

Komentátor videa vypráví o tom, jak "Mário od devadesátých let pomohl objevit mnoho dobře známých historických míst v Peru. Údajně ví velice dobře co dělá, a stejně tak dobře ví co našel, a že to co našel nepatří k žádné z jihoamerických kultur.

Uvnitř záhadné hrobky

Uvnitř záhadné hrobky [Gaia.com]

Video zároveň obsahuje komentáře Jaimeho Maussana, jednoho z nejznámějších ufologů v Mexiku. Jaime na video tvrdí, že "na tajném místě uvnitř této hrobky našel Mario dva sarkofágy. V jednom z nich byly pouze předměty. Druhý obsahoval dvě středně velká těla s množství malých tělíček. Velké tělo leželo mimo sarkofág."

Jaime dále vysvětluje, že Mario si nepřál mluvit přímo na kameru.

Zajímavé také je, že komentátor videa uvádí, že doposud bylo prozkoumáno jen okolo 10 procent hrobky a že nás pravděpodobně čekají další neuvěřitelné objevy.

Ve videu se také objevuje údajný vchod do hrobky a mumifikované pozůstatky které v ní byly nalezeny.

V záhadné hrobce bylo nalezeno až pět mumifikovaných mimozemských těl

V záhadné hrobce bylo nalezeno až pět mumifikovaných mimozemských těl [Gaia.com]

Pan Maussan je přesvědčen o tom, že tento objev dokazuje že tyto bytosti existovaly na Zemi společně s lidmi.

Tvrdí, že "Tyto mumie byly pohřbeny v lidských hrobkách, na svatých místech."

"To znamená, že tyto bytosti zde žily společně s našimi předky. Nebyli nepřátelé, a museli mít k sobě určitou vzájemnou úctu a respekt."

Nicméně navzdory faktu, že objevitelé představili "vědecké" studia včetně rentgenových a radiokarbonových testů, spousta lidí je stále přesvědčena že tento objev je pouze dobře sehrané divadlo.

Nigel Watson, autor jednoho z časopisů zkoumajících fenomén UFO dokonce uvedl, že tento objev je jen "hromada Pařížských kulis v poušti".

Video k objevu údajných mumií mimozemšťanů [Gaia.com]